W Kołobrzegu rozpoczyna się Światowy Festiwal Morsowania. Sprawdź program wydarzenia!

W Kołobrzegu rozpoczyna się Światowy Festiwal Morsowania. Sprawdź program wydarzenia!

4 stycznia, 2019 0 przez Mikołaj Online

W Kołobrzegu rozpoczyna się Światowy Festiwal Morsowania! Atrakcji nie zabraknie nie tylko dla samych morsów, ale także dla turystów i mieszkańców zainteresowanych wydarzeniem. W programie są liczne pokazy artystyczne czy impreza muzyczna.

W Kołobrzegu rozpoczyna się Światowy Festiwal Morsowania. Sprawdź program wydarzenia!

Morsy z całej Polski właśnie mają świetną okazję do zaznania lodowato zimnej kąpieli w wodach Bałtyku. 4 stycznia 2019 rozpoczyna się siódma edycja Światowego Festiwalu Morsowania w Kołobrzegu, który potrwa do niedzieli 6 stycznia. Pogoda jest idealna i dopisuje, dlatego amatorzy zimnych kąpieli są wyjątkowo zadowoleni i z pewnością nie odpuszczą sobie takiej imprezy na świeżym powietrzu. Na te dni Kołobrzeg przygotował liczne atrakcje nie tylko dla morsów.

Moc wrażeń dla każdego!
Festiwal Morsowania będzie odbywał się w Kołobrzegu, na plaży przy molo. Na okres miedzy 4 a 6 stycznia 2019 organizatorzy imprezy planują liczne atrakcje, w których udział mogą brać nie tylko morsy, ale także mieszkańcy okolicy czy przybywający do miasta turyści. Oprócz kąpieli hartujących w bardzo zimnych wodach Bałtyku, można będzie zobaczyć nowoczesne pokazy laserowe, Neptunalia czyli chrzest morsów, a także pokazy gotowania lokalnych potraw czy pokaz sprzętu Ratownictwa Wodnego. Na plaży przy Molo będzie można podziwiać również pokazy zimowego surfingu i Stand Up Paddle. Imprezę umili również występ światowej sławy DJ MIQRO & PESOS – naprawdę jest w czym wybierać! Dla osób zainteresowanych tematyką promowania zdrowia, w Sali konferencyjnej SU BAŁTYK ma odbyć się wykład połączony z panelem dyskusyjnym. Będzie on prowadzony przez dietetyka, a podczas panelu odbędzie się również autorskie spotkanie w którym weźmie udział Leszek Naziemiec, biorący udział w zawodach pływania na Antarktydzie.

Na kąpiel morsów może zapisać się każdy!
Jest jeszcze czas na to, by zapisać się na kąpiel główną i spróbowac przygody z morsowaniem w Bałtyku. Można to zrobić drogą elektroniczną do godziny 12:00 dnia 6 stycznia 2019 roku. Kosz to zaledwie 25 złotych od osoby, a w cenie znajduje się catering, sauna, ruska bania na plaży, upominek i ubezpieczenie NNW. Zainteresowani mogą również zapisywać się na kąpiel na miejscu, na plaży przy molo. Szczegółowy program imprezy dla wszystkich zainteresowanych dostępny jest pod linkiem

Artykuł powstał dzięki portalowi Lombard Kołobrzeg

0 0 votes
Daj ocenę