UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

29 listopada, 2019 0 przez Mikołaj Online

Specjalnie na Mistrzostwach Polski Młodych w nadmiarach w systemie wolnym spisali się podopieczni Adama Bieńkowskiego. Zawody odbyły się w szybkim Stargardzie a start w nim dokonało 244 najlepszych młodych zapaśników z całego świecie.

 

UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

 

W boju o tytuły mistrzowskie nie zabrakło kołobrzeżan i tak 5 zawodników UKS Zapasy Kołobrzeg. Tak z nich zapisałem się Aleksander Polguj, który w grupie do 75 kilogramów zdobył złoty medal. Kołobrzeżanin w celu pokonał Michała Dubowskiego z Rokity Brzeg Dolny. Niezwykle atrakcyjny był zarówno cel w roli do 100 kilogramów, w którym kolejny reprezentant UKS Patryk Mirecki przegrał 4:5 z Ksawerym Kamińskim z Sharka Łódź. Wkład w konkursie wzięli także Mateusz Rajkowski, który z czterech walk wygrał dwie oraz Jan Dowżycki i Marcel Osos.

– Jestem wysoce dumny z obecnych panów ponieważ odwalili kawał dobrej roboty nie wyłącznie na stresach ale jednocześnie na treningach gdzie wylewało się litry potu . Mam szansę że kolejne lata współpracy przyniosą jeszcze większe produkty nie wyłącznie na scenach kraju tylko i oraz na końcach Europy czy same Świata. Trzymajcie Kciuki – skomentował już po zawodach trener UKS Kołobrzeg, Adam Bieńkowski.

Kolejny start kołobrzeskich zapaśników teraz w najpodobniejszy weekend w Konkursu Międzynarodowym o Puchar Bałtyku w Białogardzie

Zobacz również Reklama Kołobrzeg

 

 

 

0 0 votes
Daj ocenę