Program Partnerski nazwa.pl z prowizją 50% i 100 zł

Program Partnerski nazwa.pl z prowizją 50% i 100 zł

31 maja, 2019 0 przez Mikołaj Online

Nazwa.pl uruchomiła Program Partnerski, w jakim wszystek mężczyzna może korzystać poprzez polecanie usług największego rejestratora domen i dostawcy hostingu w Polsce. Program poświęcony jest także dla odbiorców indywidualnych, kiedy a firm świadczących usługi powiązane z hostingiem.

Program Partnerski nazwa.pl

Korzyści dla Partnerów

Osoby oraz marki biorące wkład w Programie Partnerskim poprzez polecanie usług z nazwa.pl, oprócz otrzymywanych w Programie Partnerskim nagród mają gwarancję, że ich klienci lub znajomi będą mieć z najskuteczniejszych usług hostingowych, zaś ich kompetencji będą kompleksowo chronione przed cyberprzestępcami. Za wszelką kolejną usługę, jaka stanie nabyta z polecenia, Partnerzy otrzymują prowizję w wysokości 50% od wartości zamówionej usługi. W sukcesu, gdy klienci Partnerów przedłużą usługę, plan działa dobrze i Przyjaciele otrzymują prowizję w wysokości 50% od wartości pierwszego przedłużenia usługi i 25% z każdego nowego. Także za polecenie firmy Partnerzy otrzymują jednorazową nagrodę o wartości 100 zł.

banner2

Adresaci Programu Partnerskiego

Program Partnerski w nazwa.pl przeznaczony stanowi dla ludziach użytkowników firmy, jak oraz osób jakie nie mają jeszcze usług w nazwa.pl. Szeroki wachlarz usług nazwa.pl można kierować także do znajomych, jak również do bliskich użytkowników. Bez powodu na to, ilu osobom Partner zarekomenduje skorzystanie z rozwiązań nazwa.pl, za wszą spośród nich przypisywane są punkty, jakie można wymienić na wartość lub na pomocy w nazwa.pl.

– Jesteśmy odpowiedzialni, że wielu mężczyzn z dawna poleca pomocy w nazwa.pl, dlatego właśnie postanowiliśmy się zrewanżować i wyróżnić ich zbyt lojalność wobec znanej marki. Wprowadzony przez nazwa.pl Program Partnerski oferuje największe na rynku prowizje, wypłacane bez ograniczeń czasowych przez wszystek czas bycia programu! – mówi Krzysztof Cebrat, prezes zarządu nazwa.pl.

Zasady startu w Programie Partnerskim

zobacz również webglobal

Polecona osoba czy firma powinna w formularzu rejestracji Panelu Klienta nazwa.pl wskazać login Partnera. Login do Panelu Użytkownika jest to identyfikatorem, po którym nazwa.pl rozpozna klientów wskazanych przez Partnerów. Prowizje naliczane są po zamówieniu i opłaceniu usług przez poleconego Klienta, i wiedze na problem naliczonych prowizji proste są online w Panelu Klienta nazwa.pl. Na żądanie Partnera prowizje w Programie Partnerskim przelewane są w 24h na pozytywne konto bankowe.

zobacz

0 0 votes
Daj ocenę