Piąta wygrana z rzędu – „Jesteśmy w grze”

Piąta wygrana z rzędu – „Jesteśmy w grze”

18 listopada, 2019 0 przez Mikołaj Online

Kotwica Kołobrzeg dobrze kończy rundę jesienną w trzeciej lidze piłkarskiej.

Piąta wygrana z rzędu – „Jesteśmy w grze”

 

W obecnym jesiennym meczu Kotwica wygrała z Bałtykiem Gdynia 1:0, chociaż skutek tego konkursu mógł stanowić cenniejszy. Goście przez prawie całą drugą część działali w 10., a także rzut karny zmarnował Sebastian Deja.

Gola na wagę trzech punktów zdobył Eryk Krysztopowicz. Stara to piąta wygrana Kotwicy z poziomu i choć tuż po meczu trener Petr Nemec był spełniony ze zdobycia trzech punktów, to zaznaczał, iż w grze jego składu brakowało skuteczności. – Teraz do przerwy winno stanowić trzy do niczego, i następnie dawało nam się łatwiej. Tworzymy w tygodniu treningi strzeleckie, a później tej skuteczności brakuje. Dobrze, że traktujemy te trzy problemy i nadal jesteśmy w sztuce. Mamy już trzy miesiące, aby tak przygotować się do wiosny i powalczyć o to, o czym wszyscy tutaj marzą. Musimy natomiast w zimę twardo popracować – powiedział nam tuż po meczu trener Nemec.

Kotwica jest czwarta w tabeli z wynikiem 36 punktów. Liderujący KKS Kalisz wygrał swoje spotkanie również posiada sześć punktów przewagi. Wicelider ze Stężycy gra jutro, oraz jego rywalem będzie Mieszko Gniezno,

Czytaj więcej na Kotwica Kołobrzeg

0 0 votes
Daj ocenę