Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

17 listopada, 2019 0 przez Mikołaj Online

Aneta D. zaginęła jesienią 2018 roku. W październiku, w środowiskach pojawił się komunikat Policji o 37-letniej mieszkance Kołobrzegu. O łącznych zaginionych stawiali na polskim portalu. Sprawa nabrała obrotów po zaginięciu Bogusławy R., jednak to już pochodzi z akt procesowych i także na to wyglądali już parę miesięcy temu.

Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

 

Zaginięcia Anety D. nikt nawet aby nie zauważył, gdy nie wysłane smsy. – Inna taka wiedza, że ma dość tego Kołobrzegu, sprzedałam mieszkanie, wyjechałam, nie szukajcie mnie, gdy będę planowała to taż się odezwę – mówi drink z członków rodziny zamordowanej kobiety. Wtedy stara jedyna wiadomość. Gdy sprawą Policja zajęła się już na bardzo, pod kątem morderstwa, okazało się, że ta wiadomość była bez względu. Nadano ją do kilku przypadkowych osób, zarówno do takich, z jakimi zaginioną kobietę nic nie łączyło. Posiadała dwa numery telefonu, żadnego nie odbierała. Dzwoniła do niej mama, oddało się dziwne, że nawet spośród nią nie chciała rozmawiać.

Sprawę Anety D. po dwóch tygodniach zgłoszono na Policję. Wykazałoby się, że tak, mieszkanie sprzedała. Tu nie wiadomo dobrze w których możliwościach do tej sprzedaży doszło, natomiast ten właściciel lokalu, kupił je legalnie, wszystko myśli na to, że od Mariusza G. Później Policja potwierdzi, że sms został wysłany z doświadczenia granicznego w Kołbaskowie. Potem zaprezentuję się, że nie prowadziła ich Aneta D. Natomiast dziwna okazała się policjantom inna sprawa. Gdy sprawdzali wątek sprzedaży bycia, jeżeli je odwiedzili, jego nowy nabywca pokazał, że zakupiłeś lokal z pełnym wyposażeniem, a nawet z sytuacjami osobistymi Anety D. W szafkach była bielizna, szlafrok. Wynikało spośród obecnego, że kobieta wyjechała zagranicę, a nawet nie wzięła walizki zaś nie spakowała się.

Policja zaczęła podejrzewać, że Aneta D. nie żyje. – Zmarli nie potrzebują ubrań – mówłi nam funkcjonariusz znający sprawę. Zaczęto podejrzewać, że kontakt spośród tymże chyba posiadać Mariusz G. Tyle, że nie stanowiło obecne takie proste. Jego wartość w Kołobrzegu, nieposzlakowana opinia, znajomości, toż nie pasowało. Co ciekawe, potem okaże się, że Aneta D. przez jakiś czas spotykała się z Mariuszem G., lecz jego ani razu członkowie rodziny, z jakimi prowadzili, nie widzieli (Mariusz G. został złapany na dwa dni przed swoim ślubem z inną osobą). Widziały ich a nowe kobiety. Mieszkanie, która zamordowana kobieta była, było wynajmowane. Ona jedyna spędzałam w obcym lokalu. Sąsiedzi mówią, że kiedyś jej nie widzieli, dlatego i jej nieobecność nie wzbudziła w nikim niepokoju.

Gdy policjanci zaczęli łączyć sprawy zaginionych kobiet, gdy wyszła na jaw sprawa samochodu jednej z popularnych mieszkanek Kołobrzegu, było teraz wiadomo, że członkowie są prawdopodobnie na tropie seryjnego mordercy. Rzeczywistość zaczęła ich jednych również jest mocno skomplikowana. Dlatego ta propozycja tak długo była. Aneta D. została zabita we wrześniu bądź w październiku 2018 roku. Jej ciało, jak wygląda chronologia komunikatów prokuratury, zakopano w Lesie Charzyńskim. Mariuszowi G. grozi kara nie niższa niż 12 lat więzienia, a nawet dożywocie.

0 0 votes
Daj ocenę