Kurier poczta Radzymin

Kurier poczta Radzymin

18 września, 2019 0 przez Mikołaj Online

Doświadczona firma kurierska – przesyłki łatwo i wygodnie. Od dziesięciu lat wpływamy na zbycie usług kurierskich, gwarantując naszym użytkownikom najwyższe standardy i bezpieczeństwo. Zaufało nam ponad 230 tys. klientów biznesowych i indywidualnych. Ofertę stosujemy na bieżąco do spraw, słuchając uważne Waszych opinii – tak wprowadziliśmy np. telefoniczne składanie zamówień. Chcemy, by wszystka wysłana paczka, każdy materiał i wszelka przesyłka gabarytowa trafiały do klienci przez zapór i ciągle na godzina. Zobacz, co potrafimy wykonać dla Ciebie!

Kurier poczta Zielonka

W polskim serwisie możesz wziąć krajowe i zagraniczne przesyłki kurierskie różnych typów i gabarytów. Uczynisz toż w możliwość otwarty i mocny, a Twoja przesyłka dotrze bezpiecznie do końca. Obsługujemy sklepy internetowe, klientów indywidualnych, przesyłki od firmy do firmy, a dodatkowo przeprowadzki także nowe ciekawe wysyłki kurierskie.

zamów kuriera

Kurier poczta Zielonka

Kim jesteśmy?

Od lat już (właśnie od roku 2009) pośredniczymy w zamawianiu kuriera przez internet za pomocą strony KurierPaczka. pl. Natomiast istniejemy czymś dobrze niż tylko strona internetowa. Mamy licencję transportową, uprawniającą do oferowania usług doradztwa w transporcie drogowym. Istnieje wówczas gwarancja bezpieczeństwa i wytrzymałości na polu serwisów internetowych, które takich praw nie posiadają. Z licencji wymagało sprostania stawianym wymaganiom i poświadcza informację i nauk z poziomu logistyki, jakie cierpi znajomy układ. Wiemy, jak zadbać o to, aby przesyłki naszych Użytkowników wchodziły do obiekcie w najoryginalniejszy sposób. Wiemy i, jak dać bezpieczeństwo paczek, dokumentów i palet, a dodatkowo poufność danych, jakie są potrzebne do przeprowadzenia nadania i dostarczenia paczki.

Kurier poczta Zielonka

Jak wysyłamy paczki kurierskie

Przesyłki kurierskie przeznaczane na kartce KurierPaczka. pl są dostarczane przez wiodące firmy kurierskie. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi, wiarygodnymi wykonawcami o wysokiej renomie, a swój serwis internetowy ułatwia klientom nadawanie przesyłek. Z nami nadasz paczki także nowe przesyłki, które zapewni kurier UPS, GLS, DHL kurier InPost oraz GEIS. Oferujemy wygodne płatności oraz szereg usług dodatkowych. Najlepsze firmy kurierskie w zakresie ręki, bez wynikania z lokalu i nadmiaru formalności.

Przesyłki kurierskie – różne gusta i gabaryty

Przesyłka kurierska wówczas nie tylko paczka, lecz także list, dokumenty do podpisania i natychmiastowego odesłania do nadawcy, a dodatkowo przesyłki nietypowe. Na PaczkaKurier. pl nadasz każdą przesyłkę, jaką potrzebujesz wysłać, wybierając najatrakcyjniejszą dla siebie ofertę.

Kurier poczta Zielonka

Szczegóły, takie jak wymiary przesyłek kurierskich, waga, wysyłka palet, dopuszczalne przedmioty, poznasz czytając nasz dział pomocy (FAQ) oraz orientując się z cennikiem usług.

Korzyści dla Ciebie – dodatkowe promocje na przesyłki kurierskie

Dla polskich Użytkowników mamy szereg udogodnień uczestniczących w osiągnięciu nadania. Ograniczamy do minimum niezbędne formalności, by przyspieszyć i dopasować zamawianie kuriera przez internet i telefonicznie. Każdy może samodzielnie wybrać opcje, jakie mu odpowiadają, na kartce internetowej, i jeśli wolisz poprosić o poradę człowieka lub szybko zamówić taką usługę jak wcześnie – możesz do nas zadzwonić, aby uzyskać wszystko w parę chwili.
Oferujemy szybkie płatności, a i specjalne propozycje dla instytucji oraz kolejne promocje.

Z nami otrzymasz zwrot pobrania w procesie jednego dnia! Większość firm kurierskich gwarantuje bardzo dłuższy okres, my jednak wiemy, że płynność finansowa chce od pewnych wpływów za sprzedawane towary. Dlatego te czerpiący z serwisu PaczkaKurier mogą uzyskać zwrot pobrania za naszym pośrednictwem o moc szybciej, nim przejdzie on własną pełna drogę u kuriera.

Kurier poczta Zielonka

Oferujemy również gwarancję dostarczenia przesyłki na godzina. Gdyby nie wywiążemy się z obecnego zobowiązania, otrzymasz 150% zwrotu poniesionych kosztów. Momenty w przepisie.

Dlaczego warto wybrać PaczkaKurier. pl

Poznaj wszystkie korzyści wypływające z wyboru naszego serwisu:
Jesteśmy specjalnym pośrednikiem z licencją transportową.
Mamy duży wachlarz sprawdzonych także mocnych firm kurierskich, z jakimi współpracujemy. A właśnie ze sprawdzonych i pewnych usług korzystamy, by przekazywać je naszym użytkownikom!
Posiadamy doświadczenie, za którym trwa prawie ćwierć miliona klientów i ponad milion wysłanych przesyłek.
Obsługujemy przesyłki kurierskie krajowe i inne, różne gabaryty oraz typy, również inne przesyłki kurierskie, dostawy artykułów i przeprowadzki.
Zapewniamy miłe i szybkie płatności i szybko zwrot pobrania.
Jesteśmy ułatwienia i promocje dla nadających przesyłki. Na kartce znajdziesz m. in. wyszukiwarkę kodów pocztowych.
Dla wygody Klientów uruchomiliśmy dodatkowo, oprócz nadawania przez internet, zamawianie kuriera przez telefon.
Wśród dodatkowych opcji mamy pewność zwrotu 150% kosztów, jeśli przesyłka nie zostanie dana na godzina.
Zostaliśmy uhonorowani prestiżową nominacją do zapłaty Ekomers (kategoria Operator logistyczny roku).
Wciąż wprowadzamy ulepszenia, aby dopasować się do spraw naszych Klientów.

Kurier poczta Zielonka

 

Zobacz również kurier poczta

0 0 votes
Daj ocenę