KOŁOBRZESCY CROSSFITTERZY Z MEDALAMI

KOŁOBRZESCY CROSSFITTERZY Z MEDALAMI

20 listopada, 2019 0 przez Mikołaj Online

Crossfitterzy z centrum nad Parsętą nie zwalniają tempa. W poprzedni weekend przedstawiciele Rams Trening House wzięli udział w urzędach „Battle of the Castle” tworzonych przez związek ze Świecia.

KOŁOBRZESCY CROSSFITTERZY Z MEDALAMI

Reprezentacja Rams montowała się z czterech zawodników, z których każdy startował w obcej kategorii. Martyna Świtlińska sprawdziła swoje grupy w kat. kobiety początkujący, Andrzej Szpitun w kat. mężczyźni 35+, Mikołaj Dorosz w kat. mężczyźni 40+ oraz Damian Świtliński w kat. mężczyźni Open.

Zawody układały się z czterech różnych konkurencji oraz finału dla najlepszych sześciu zawodników z konkretnych kategorii. Pierwszą konkurencją, z którą spotkało się zmierzyć to kierunek (około 3km) wokół zabytkowego zamku krzyżackiego w Świeciu. Obecnie na wstępu zawodów kołobrzeżanie pokazali lwi pazur i wszelki spośród nich uplasował się w top 5 swojej kategorii. Pozostałe konkurencje to test siły, wytrzymałości oraz gimnastyki i kondycji, czyli typowy CrossFit.

Do celu przeszli wszyscy kołobrzeżanie, gdzie każdy spośród nich świetnie się zaprezentował. Szczególne brawa należą się dla Martyny Świtlińskiej, gdzie w efekcie jednym punktem wywalczyła miejsce na podium oraz stary ostatnie dla niej pierwsze tego typu zawody. Mikołaj Dorosz także dzięki dobremu finałowi zapewnił sobie zwycięstwo w bliskiej kategorii. Bezkonkurencyjny w niniejszych zawodach wykazał się Damian Świtliński , który zwycięstwo w „Battle of the Castle” zapewnił sobie także przed finałem. Kilkoro do podium zabrakło jedynie Andrzejowi Szpitunowi. Kołobrzeżanin nastąpił w silnie obsadzonej grupie wiekowej.

Wyniki:
1 miejsce (kat. Open) – Damian Świtliński
1 miejsce – (kat. +40) – Mikołaj Dorosz
3 miejsce (kat. początkujący) – Martyna Świtlińska
5 miejsce (kat. +35) – Andrzej Szpitun

 

Zobacz również Tylko Kołobrzeg

0 0 votes
Daj ocenę