Funkcja w Niemczech dla gościa z Ukrainy z własnej marki na platformie VAN DER ELST VIZA

Funkcja w Niemczech dla gościa z Ukrainy z własnej marki na platformie VAN DER ELST VIZA

29 maja, 2019 0 przez Mikołaj Online

Czy pracownicy ukraińscy z Nasz są nadzieję oficjalnej pracy w terenach Unii Europejskiej przez Polskę? Wiele osób zajmuje takie pytanie, że prosto jest ubiegać się o własną wizę niż o wizę innego końcu z Grupy Europejskiej.

Rola w Niemczech dla człowieka z Ukrainy z polskiej marki na bazie VAN DER ELST VIZA

 

Zamówienie tymczasowej wycieczce do Niemiec pracownika własnej marki na bazie VAN DER ELST VIZA

Zgodnie z całą zasadą wiza do działalności w wolnym kraju UE nie daje ofercie pracy w żadnej spośród nich. Nazywa to, że skoro otrzymasz polską wizę do karierze i nie będziesz odbywał w Polsce, będzie obecne naruszeniem prawa. Tak to, zgodnie z własną wizą roboczą, można odwiedzić inne kraje UE, jednak taka wiza nie daje prosta do poważnego zajęcia w przyszłych krajach UE. Tak a polskie prawo nie zezwala na przyjęcie w Niemczech w obiektu osiągnięcia wizy roboczej do Polski. To świadczy, po otwarciu polskiej wizy roboczej, powinieneś odbywać w Polsce.

Van der Elst Viza sięga 1994 roku. Zatem przedsiębiorstwa z jakiegoś państwa UE są prawo kierować swoich gości do nowych krajów w związku z koniecznością produkcji. Należy mieć, iż nie całe kraje UE dają tę decyzję. Na dowód Niemcy, Austria, Francja, Belgia i Holandia pogodziły się z ułomnością i wydały takie wizy, a Włochy, Grecja, Luksemburg – nie.

Zamówienie tymczasowej wycieczce do Niemiec pracownika własnej marki na bazie VAN DER ELST VIZA
Zamówienie tymczasowej wycieczce do Niemiec pracownika własnej marki na bazie VAN DER ELST VIZA

Polska firma, w jakiej odbywa obywatel Ukrainy, zatrudnia zatrudnionego na droga służbową (do rzeczy / oferowania usług). Należy zauważyć, że proste delegowanie pracownika przez rodzimą spółkę do Niemiec nie podlega procedurze Van der Elst. Gość jest oddawany do robienia danej praktyki w Niemczech (konieczność produkcji). Termin, na który widać stać oddelegowany, nie może występować 3 miesięcy.

Ponieważ polska wiza że istnieć założona: – przez 180 dni (na bazie rejestracji przez pracodawcę wniosku o zatrudnienie osoby); – od 1 roku do 3 lat (uznanie na produkcję opublikowane przez Terytorium Województwa), widać, że po otrzymaniu sześciomiesięcznej polskiej wizy służbowej (wydawanej raz w roku) w obiekcie odbycia podróży służbowej do Niemiec w biegu roku, będzie mocna tylko 3 miesiące.

Głównym powodem takiej podróży jest porozumienie między własną firmą oraz jednostką w Niemczech. Aby wykonać taką podróż służbową, człowiek musi wziąć dodatkową wizę – „Van der Elst Visa”.

Po otrzymaniu wizy Van der Elst, musisz złożyć wniosek do biura wizowego Ambasady Niemiec w Stolicy, jakie stanowi Departamentem przyjmującym wnioski o wizę z pełnej Nasz.

By osiągnąć dodatkową wizę, „Van der Elst Visa” jest przymuszona do zapoznania dokumentów, wśród których istotne są: zezwolenie na rolę w Polsce, karta ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków medycznych, umowa między firmami krajowymi oraz niemieckimi, pisemne potwierdzenie harmonizacji warunków pracy między niemiecką firmą oraz delegowany gość również oryginalni.

Należy również zauważyć, że ambasada zastrzega sobie moc do żądania dodatkowych dokumentów.

źródło artykułu: Praca w Niemczech dla pracownika z Ukrainy VAN DER ELST VIZA

0 0 votes
Daj ocenę