endermologia Ińsko

endermologia Ińsko

25 lutego, 2019 0 przez Mikołaj Online

Można z pełnym przekonaniem powiedzieć, że właśnie nastała era mody na naturalny poziom bycia. Coraz bardzo osób starsza się zdrowo odżywiać, i przy tym regularnie uprawiać sport czy wykonywać wybraną aktywność fizyczną. Niestety, czasem nawet nasze największe starania nie są w mieszkanie dać tak spektakularnych efektów, jak aby tego oczekiwali. Mimo widocznego spadku wagi czy umięśnienia ciała, wiele osób nadal może zmagać się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w wybranych mieszkaniach na ciele określanej po prostu otyłością miejscową. Jak sobie z nią poradzić, gdy dieta i uczenia finansowe nie przynoszą pożądanych efektów? Odpowiedzią na ostatnie tematy potrafią istnieć obecne zabiegi z poziomu medycyny estetycznej, w obecnym endermologia, czyli masaż podciśnieniowy.

Endermologia Chojna

Wraz ze lekarzami z Kliniki Miracki w Warszawie, którzy rekomendują pacjentom tę drogę modelowania sylwetki, podpowiadamy, dlaczego warto z niej zastosować.

gsrcinia slm

gsrcinia slm

Endermologia – masaż podciśnieniowy środkiem na miejscową otyłość

Czym akurat jest endermologia? To strategia mechanicznego masażu podciśnieniowego wykonywanego przy pomocy specjalnego oprogramowania komputerowego i pod opieką wykwalifikowanego specjalisty. To razem bezinwazyjny zabieg wyszczuplający, który liczy na przykładaniu do grona pacjenta specjalnej głowicy zasysającej i rolującej skórę. Nazywa wtedy ostatnim samym, że nie musimy obawiać się przerwania bariery naskórkowej podczas zabiegu, oraz co za tym idzie dużego i złego okresu rekonwalescencji. Pacjenci Kliniki Miracki w Warszawie, którzy zdecydowali się na endermologię przyznają, że czynność powiązana z ostatnim zabiegiem wyszczuplającym stanowi nie tylko całkowicie bezbolesna, a oraz po prostu przyjemna – zabieg daje się zrelaksować i odprężyć.
Wyszczuplanie ciała masażem próżniowym – efekty

zobacz również tabletki na odchudzanie

Jakie efekty przynosi zabieg przy pomocy masażu próżniowego? Dzięki serii sposobów tą technologią możemy liczyć wyraźnego wyszczuplenia takich rejonów ciała, jak brzuch, uda, biodra czy ramiona. Gdy na co dzień korzystamy oraz do podejmowania z cellulitem opornym na życie diety i ćwiczeń fizycznych, zabiegi endermologii pozwalają nam zredukować ten przedmiot czy nawet pozbyć się go w sumie. Co więcej, w rezultacie regularnie wykonywanych masażów będziemy potrafili stwierdzić też widoczną poprawę jakości skóry – zabieg stymuluje do lekturze fibroblasty, które wykonują nowe włókna kolagenu i elastyny odpowiedzialne za utrzymywanie jędrności oraz sprężystości skóry. Zabieg pomaga także oczyścić organizm z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii, czego wynikiem będzie zdecydowanie lepsze samopoczucie.

Ile zabiegów należy wykonać, aby zauważyć różnicę w bliskim wizerunku? Eksperci z Kliniki Miracki rozmawiają o serii 10-20 zabiegów (w zależności z tego, jaki dokładnie efekt chcemy zrobić), a jednocześnie zaznaczają, że pierwsze wyniki będą zauważalne zaraz po dokonaniu 3-4. Zabiegi przygotowuje się około dwa razy w tygodniu, zaś pojedyncza procedura zabiegowa trwa maksymalnie 30-40 minut.

Dla kogo zabieg modelujący endermologii?

Endermologia jest sposobem dobrym dla ludziach osób, które leciały w prosty, wygodny i bezbolesny sposób popracować nad kondycją swojego ciała. Eksperci z Kliniki Miracki podkreślają jednak, że pomimo zastosowanej terapii konieczne jest nadal prowadzenie zdrowego stylu bycia – to posłuży nam na dłużej utrzymać uzyskane efekty terapii. Zabieg endermologii możemy również z powodzeniem wiązać z innymi terapiami z poziomu medycyny estetycznej, by nasza sylwetka uzyskała całkowicie nowy wymiar.

Zobacz również Chwilówka w domu

Dużo informacji na problem zabiegu endermologii zlokalizujesz na ścianie: Endermologia – zabieg wyszczuplający

0 0 votes
Daj ocenę