Depilacja Mosina

Depilacja Mosina

1 czerwca, 2020 0 przez Mikołaj Online

Czasy, w których prawdziwy facet tykał brzytwą tylko brody, ujawniają się przeszłością. Samiec alfa, który tworzy lekki zapach kozła, ma bujne owłosienie pod pachami a w polach intymnych, bronił się lekko passé. Jeżeli współcześni mężczyźni mają kwestie związane z goleniem się i depilacją, to nie zastanawiają się ponad tym, czy usuwać włosy, tylko gdy zatem zrobić. A potrzeba jest ważna, co potwierdzi każdy, kto zaciął się przy goleniu moszny.

 

Depilacja Bojanowo

 

Przyczyn kolei w rozwiązaniu do męskiego owłosienia intymnego można wybierać w rewolucji, jaka wypełniła się w swej głów w tych dekadach. Kultura popularna wylansowała model faceta zadbanego, który nie stroni od kremów, maseczek, farb do włosów i sporo nowych kosmetyków tradycyjnie kojarzonych z starymi.

Czy golenie okolic intymnych to oznaka zniewieścienia?

Jeszcze całkiem niedawno golenie włosów na klatce piersiowej natomiast na nogach było zajęte jedynie dla wyczynowych pływaków i kulturystów. Bo, wiadomo, opływowy kształt, brak oporu na skórze pozwalał poprawiać wyniki, a szczecina na plecach czy klacie przeszkadzała w prężeniu muskułów na sposobu. Natomiast depilacja włosów łonowych u “zwykłych” typów była materiałem tabu. Takie postępowania myślano nie tylko za przejaw zniewieścienia i dodawano ze możliwościami homoseksualnymi. Prawdziwy samiec alfa uważał, że jak natura dała go wysokim uwłosieniem, to potrzeba je z dumą nosić. W tyle to następstwo intensywnego wydzielania testosteronu, który skutecznie odróżnia mężczyznę od osoby. A to teraz przeszłość.

zobacz również ABC Apteka

Doradca mężczyznę ze sklepu z erotycznymi zabawkami Afrodyta przekonuje, że współczesny facet, który nie depiluje włosów łonowych jest po prostu nieestetyczny: Trudno sobie wyobrazić przystojnego chłopaka czy mężczyznę idącego na basenie czy na plaży w niewielkich i obcisłych kąpielówkach, z których wypadają włosy łonowe. Depilacja jest rzeczą indywidualnych upodobań, ale też takiego stopnia tradycje i poczucia estetyki. Gdy rozciągamy się publicznie, powinniśmy zadbać o swój styl. Potrafi nie każdy facet pragnie być starannie wypielęgnowaną fryzurę łonową, ale regularne usuwanie nadmiaru uwłosienia zatem w zasadzie standard. Szczególnie w sukcesie mężczyzn aktywnych seksualnie i fizyczne. Nikt nie poddaje w wątpliwość potrzeby usuwania włosków w nosie – równie oczywista winna stanowić troska o estetykę okolic intymnych.

Higiena i mocniejszy seks

Golenie włosów łonowych tradycyjnie odradzali kobietom ginekolodzy. O ile w sukcesie kobiet potrafi wtedy zajmować prawo, to wybieranie włosów łonowych u człowieka powtarza się nie mieć żadnego nacisku na fizjologię okolic intymnych. Może poza takim, wydepilowane okolice intymne łatwiej budzą się zabiegom higienicznym.

Nawet współczesny drwal to klient z daleką, ale starannie przystrzyżoną brodą, a zapewne jeszcze z wydepilowanymi genitaliami i okolicami odbytu. Taka depilacja, znana pod nazwą boyzilian, jest coraz popularniejsza. Szczególnie wśród klientów najbardziej skutecznych, uprawiających sporty lub zmagających się z hiperhydrozą (nadmierna potliwość). W licznych włosach łatwiej robi się pot, łój i złuszczony naskórek, czego następstwem jest niezbyt przyjemny zapach. Depilacja wpływa pozytywnie na poprawę naturalnego aromatu ciała, chociażby w ciągu szybkiego i trwałego wysiłku fizycznego.

Depilacja genitaliów i okolic odbytu ma oraz istotne znaczenie dla poprawy jakości seksu. Należy jednak pamiętać, że nie stanowi to ogólnie podstawowa zasada. Teoretycznie dobre i zadbane genitalia powinny stanowić pomocną inspiracją do wykonywania seksu oralnego. Oddaje się jednak, że niektóre panie, ale też panowie cenią sobie “naturę”. Dlatego, jak większość kwestie związanych z seksem, również kwestię owłosienia intymnego należy skonsultować z mężem bądź partnerką, anim podejmiemy jakieś skuteczne działania.

Jak usuwać włosy z miejsc intymnych?

Jeśli zdecydujemy się na rozwiązanie włosów łonowych, więc stanowimy do dyspozycji kilka możliwości. Najpopularniejszą i najbezpieczniejszą jest ograniczenie włosów nożyczkami, apotem staranne wygolenie golarką elektryczną. To rozwiązanie polecane jest adeptom intymnej depilacji. Czerpanie z dedykowanej golarki istnieje w wszyscy wygodne i zapewnia doskonałe efekty. Równie dobre jest zachowanie kosmetyku do depilacji. Z obecnego rodzaju kosmetykami trzeba postępować ostrożnie, bowiem w sukcesie bardzo podatnej skóry mogą prowadzić podrażnienia. Wciąż są jednak kosmetyki do depilacji są doskonale tolerowane i dają skuteczne i kompletnie bezbolesne pozbycie się owłosienia w polach intymnych. Tę z prostych form, jakie z przeznaczeniem możemy skorzystać bez powtarzania się do gabinetu kosmetycznego, jest użycie ręcznej golarki. Przy odrobinie wprawy daje ona wygolić skórę bardzo spokojnie i uniknąć zacięć.

Jeżeli jesteśmy dość odrastających włosów łonowych i ich drapania oraz konieczności codziennego golenia, możemy sięgnąć po bardziej radykalne metody. Tańszą, choć niewątpliwie dużą jest depilacja woskiem. W sukcesie depilacji okolic intymnych woskiem lub pastą cukrową dyskomfort jest naprawdę duży. Mówiąc wprost: ból jest ostry, ale krótkotrwały i pomaga z golenia na 2-3 tygodnie. Druga opcja, to użycie depilatora – skuteczność jest podobna, a nawet nieco dłuższa.

Jeżeli chce nam na wspaniałym efekcie depilacji, najprzydatniejszy będzie laser. Możemy trwale pozbyć się niemal każdych włosów na wyciągniętym obszarze skóry, depilacja jest bezbolesna. Niestety, nie stanowi to droga tania. Gra tym, gdybyśmy zmienili zdanie co do uwłosienia łonowego, nie cofniemy efektu depilacji.

zobacz również Czy usuwanie włosów łonowych dotyczy również facetów?

0 0 votes
Daj ocenę