Bramy Odkażające dla Naszych szpitali w kampanii z pandemią

Bramy Odkażające dla Naszych szpitali w kampanii z pandemią

21 kwietnia, 2020 0 przez Mikołaj Online

Bramy Odkażające dla Naszych szpitali w rozgrywce z pandemią – Pandemia wywołana przez wirus SARS-CoV-2 więc nie lada wyzwanie dla naszej służby zdrowia. Na porada w rozgrywce z obecną dolegliwością, aby tak zadbać o zdrowie personelu medycznego, ruszyły Politechnika Śląska, firma WAMM, a też internetowa drogeria Neness.pl. W punkcie niedopuszczenia do minimum ryzyka zakażeń wśród medyków, postanowiono stworzyć pierwszy prototyp bramy odkażającej, jaka obejmuje żyć łączona w szpitalach podczas trudnej gry z koronawirusem.

Bramy Odkażające dla Naszych szpitali w rozgrywce z pandemią

Najogromniejsza grupa zakażeń wśród służby zdrowia najprawdopodobniej powstaje podczas ściągania odzieży ochronnej przez specjalistów, jacy są łatwi związek z zarażonymi. W Polsce liczba zakażeń medyków rośnie, a podstawowe środki uwag nie jednak przejawiają się wystarczające. Brama odkażająca jest dać dodatkową ochronę poprzez dezynfekcję kombinezonów używanych przez ludzi placówek zakaźnych. Takie podejście znacznie zmniejszy powtarzanie się wirusa w szatniach i mieszkaniach socjalnych.

Model tego dania został przygotowany przez firmę WAAM, którą pomaga naukowy patron: Politechnika Śląska. Pierwsza taka brama powstała teraz na wstępu wybuchu epidemii w terenu. W związek w skrócie zaangażowała się internetowa drogeria Neness.pl, która ufundowała produkcję pierwszej takiej bramy odkażającej w Polsce. Stała ona postawiona na oddziale zakaźnym w Szpitalu Specjalistycznym nr. 1 w Bytomiu.

Jak postępuje brama odkażająca?

Istnieje obecne w szerocy zautomatyzowane urządzenie opracowane przez system inżynierów WAAM. Dostarcza do czyszczenia kombinezonów ochronnych, dzięki czemu zmniejsza zagrożenie rozprzestrzeniania niebezpiecznych drobnoustrojów. W bramie zlokalizowany jest panel, na jakim emitowane są przebieg dezynfekcji i porady dla pani w. Uważa się w niej więcej szczelny i zabezpieczony pojemnik na materiał odkażający.

Dlaczego wskazana jest usługę?

Końcem tej inicjatyw jest urządzenie każdych szpitali zakaźnych w Polsce teraz w bramy odkażające, jakie potrafią skutecznie wesprzeć w hamowaniu zarażeń COVID-19 wśród pracowników służby zdrowia – osób szczególnie narażonych, i właściwie mocno pracujących dla swego zdrowia oraz bezpieczeństwa! Aby przygotować i umieścić taką ilość urządzeń, przydatne jest oparcie finansowe. W zbiórce, którą daje WAAM łącznie z Neness, wszystek może pomóc akcję minimalną kwotą. Nawet najmniejsza pomoc przyspieszy wyposażanie kolejnych szpitali, by docelowo bramy pojawiły się w jakiejkolwiek placówce zakaźnej w Polsce.

Do organizatorów zakładają się kolejne szpitale, do jakich w wartość drodze będą produkowane takie
bramy. Zachęcają i do zbioru w liczby kolejności wskazanego przez siebie szpitala, przez wpisywanie w artykułach na dowód #bramadlagliwic.

Do historii włączyli się już influencerzy m.in. Cleo, Fit.Lovers, Joanna Kuberska, Psycho_Couple, Patrycja Wieja, Doktore kradzi, Magda Pyznar, a też inne klasy a instytucji umieszczające na prostych social mediach daną o tej niezmiernie istotnej inicjatywie. WhitePress Influencer również dobrałem do ostatniej prac i zachęcamy, by wraz z nami pomóc tę znakomitą inicjatywę. Im znacznie akcja zostanie nagłośniona, tym łatwo uda się zebrać potrzebna sumę, i zatem ułatwi było odpowiednio chronić lekarzy, ratowników medycznych i pielęgniarki – największych bohaterów tego niemożliwego okresu.

zobacz również Bramy Odkażające Dla Naszych Szpitali W Kampanii Z Pandemią

0 0 votes
Daj ocenę