Biznes czy może etat? Biznes!

Biznes czy może etat? Biznes!

25 stycznia, 2019 0 przez Mikołaj Online

Uzyskiwać gotówkę możemy w różnorodny sposób oraz każdy z nich może okazać się dobrym lub fatalnym. Częstokroć osoby decydują się na te najprostsze rozwiązania, idąc śladem innych oraz na innych się wzorując.

Swój biznes czy praca na etacie? Biznes!

 

Do takowych rozwiązań należy praca na etacie. Z chęcią wybierana ze względu na jej bardzo charakterystyczną cechę – stabilność zatrudnienia, masowe dodatki jak np 13 pensja oraz zapewnione ubezpieczenia. Jednak nie jest tak kolorowo jakby się mogło wydawać – zarobki nie są jakieś wysokie, a cykliczność wykonywania pracy (przeważnie jest to od poniedziałku do piątku po 8 bądź nawet 14 godz. każdego dnia) jest traktowana poprzez co niektóre środowiska jak nowoczesna forma zniewalania ludzkości.

praca kołobrzeg

praca kołobrzeg

Oczywiście będziemy mogli również prosić o wsparcie finansowe innych bądź brać zasiłek państwowy, dzięki rozwiniętemu systemowi socjalnego, niemniej jednak to z kolei jest często zdecydowanie poniżej godności wybitnych indywidualności. Każda praca jest wartością sama w sobie i wykonując ją, znacznie zwiększamy swoją wartość.

Zobacz praca Kołobrzeg

Dobrym wyjściem jest własny biznes, który jest jednakże bardziej chwiejnym wyjściem: może się udać i odniesiemy wręcz ogromny sukces, a możemy poprzez ogromną chęć zyskania niezależności finansowej znaleźć się na samym dnie społecznym!

Żeby założyć swoje przedsiębiorstwo trzeba mieć do tego smykałkę oraz talent. W szczególności, że nasz sukces uzależniony jest przede wszystkim od tego jak potrafimy przekonywać oraz czy potrafimy przyciągać do siebie klientów. Niemniej jednak życie jest zbyt krótkie i warto próbować – a nuż się nam uda, a my sami nigdy nie będziemy musieli się martwić pieniędzmi?

Zobacz również Agencja Pracy Tymczasowej

0 0 votes
Daj ocenę