AUTOBUSY BĘDĄ JEŹDZIĆ GDY W NIEDZIELĘ. NIE BĘDZIE MOCNA DOSTAĆ BILETU U KIEROWCY

AUTOBUSY BĘDĄ JEŹDZIĆ GDY W NIEDZIELĘ. NIE BĘDZIE MOCNA DOSTAĆ BILETU U KIEROWCY

14 marca, 2020 0 przez Mikołaj Online

AUTOBUSY BĘDĄ JEŹDZIĆ GDY W NIEDZIELĘ. NIESTETY BĘDZIE MOŻNA DOSTAĆ BILETU U KIEROWCY

W kontakcie z pandemią wirusa COVID – 19, Komunikacja Miejska w Kołobrzegu zmienia sposób obsługi mężczyzn i pasażerów.
Z najbliższej soboty do odwołania, wyłączona będzie sprzedaż biletów u kierowców. Dodatkowo zostanie wyznaczona strefa bezpieczeństwa kierowcy, w której funkcjonować będzie dokładny zakaz przebywania pasażerów a przednie drzwi we wszelkich autobusach zostaną wyłączone z użytku.

I z soboty, 14 marca autobusy toczyć się będą właśnie i wyłączenie według rozkładu jazdy w niedziele. Tym tymże rozkład jazdy w dni robocze przestaje być niezbędny do odwołania. Jak czytamy w profesjonalnym komunikacie Kasa Firmy będzie również nieczynna. KM Kołobrzeg prosi wszystkich interesantów o dokonywanie wpłat drogą elektroniczną. Punkty Obsługi Klienta na ul. Grochowskiej oraz Jagiellońskiej będą dokładne bez zmian.

z serii biuro obsługi użytkownika w siedzibie Firmy nie będzie używać interesantów. – Na całe wątpliwości i zapytania postrzegać będziemy wyłącznie telefonicznie, NR TELEFONU 94 35 173 51. Wszelkie odwołania pisemne ważna będzie zdać do skrzynki umieszczonej od poniedziałku przed wejściem do Firmy Ważna je kierować na adresy: Strefy Płatnego Parkowania: e.wojtowicz@km.kolobrzeg.pl oraz a.ciszewska@km.kolobrzeg.pl. Kontrola Biletów: j.pleskot@km.kolobrzeg.pl
– informuje KM Kołobrzeg.

0 0 votes
Daj ocenę