Artyleryjska 2 – Miejsce na Łatwy Początek

Artyleryjska 2 – Miejsce na Łatwy Początek

28 września, 2020 0 przez Mikołaj Online

Artyleryjska 2 – Mieszkanie na Ciekawy Początek

U zbiegu ulicy Artyleryjskiej i Mazowieckiej powstaje nowy, kameralny budynek mieszkalny, którego lokalizacja mieć będzie niezwykłe siedlisko do przyjemnego i wygodnego życia. Zaledwie 10 minutowy spacer daje nas z centrum miasta, rozbudowana infrastruktura towarzysząca w wpływie kilku etapów to dobry atut Artyleryjskiej 2. Bezpośrednio przy budynku znajdziemy przystanek komunikacji miejskiej i rozbudowaną sieć ścieżek rowerowych, przychodnię zdrowia, markety spożywcze t.j. Lidl czy Biedronka w przestrzeni 400 metrów a szczególnie istotne dla początkujących rodzin- przedszkola i metody dla najmniejszych w najkrótszym otoczeniu.

Artyleryjska 2 to inwestycja budująca się 51 komfortowych mieszkań o zróżnicowanych metrażach i przemyślanych układach, garaże, miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie zapewnią komfort najbardziej chcącym klientom. Budynek wyposażony stanie w cichobieżną windę, bezpieczeństwo da system monitoringu, i dla najmniejszych zaprojektowany został prywatny plac zabaw. Artyleryjska 2 stanie się miejscem, do jakiego wszystek będzie wymagał wracać. Na parterze budynku zlokalizowane będą lokale handlowo- usługowe, które w technologia naturalny urozmaicą infrastrukturę i zwiększą dostępność najbardziej niezbędnych w otoczeniu usług.

Bycia sprzedawane w inwestycji Artyleryjska 2 zostały założone z badają o komforcie i funkcjonalności. Zróżnicowane przestrzenie i doświadczone programy to wspaniała propozycja zarówno dla par, rodzin czy singli szukających dobrego i wygodnego miejsca do życia. Dodatkowe wsparcia w skórze garaży indywidualnych, miejsc postojowych czy komórek lokatorskich dopełniają oferowaną przez nas możliwość.

TERMIN ODDANIA : WRZESIEŃ 2021r.

Więcej porady na punkt inwestycji i dostępności lokali:

www.artyleryjska2.pl

Biuro sprzedaży przy inwestycji:

ul. Mazowiecka ( przy wjeździe na budowę)

Czynne: poniedziałek – piątek 11.30 -16.30

tel. 790-570-592

e.kutkowska@abades.pl

0 0 votes
Daj ocenę