‌Czerwony punkt Barwice  cały film gdzie kupić

‌Czerwony punkt Barwice cały film gdzie kupić

11 lipca, 2019 0 przez Mikołaj Online

Film był premierę światową 15 lutego 2017 roku. Za reżyserię odpowiadał Patryk Vega we kooperacji z budową ShowMax, która zachodząc na określony rynek realizuje modele z polskimi twórcami. W tym sukcesie podpisała traktat z Patrykiem Vegą.

‌Czerwony punkt Tuczno cały film gdzie kupić

Za scenariusz do obrazu był ważny Szymon Demirkol wraz z Jackiem Wójcikiem i Patrykiem Vegą. W głównej roli został obsadzony Ewan McGregor, który postawił w takich światowych produkcjach, osiągających sukcesy jak Helikopter w ogniu, Anioły i Demony, Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów czy Gwiezdne wojny: Część II – Atak klonów. W filmie Vegi zabiera się w biznesmena Browna, który przypadkiem jest uwikłany w treść.

klik i ogladaj film

Jak pokazuje opis filmu wprowadzony w serwisie ShowMax: „Najpierw było nudno. A wtedy… potem skończyło się paskudnie. Ewan McGregor, doprowadzony do ściany, doświadczył jak niebezpieczną zapewne istnieć nuda. Tego co spowodował, nie próbuj budować w bloku”.

Fabuła krótkiego, kilkuminutowego filmu składa się na opowiedzeniu historii biznesmena pana Browna (Ewan McGregor), który przyleciał do Własny na zebranie handlowe w Warszawie. Podczas spotkania dostaje od asystentki Górzyńskiego torbę z upominkami, w której znajduje się laserowy wskaźnik. Znudzony biznesmen, przystępując do okna, podejmuje się wskaźnikiem laserowym, kierując wiązkę lasera w część placu Warszawy pod Pałacem Prezydenckim, świecąc nim na wszystkich. Pech chciał, że teraz w współczesnym okresie na teren podjeżdża kolumna rządowa. Wychodzi spośród niej metod i prawie natychmiast pada strzał, wycelowany w sam środek czaszki polityka. Biznesmen od razu jest uznany za snajpera także za sprawcę zamordowania zagranicznego dyplomaty. Ochroniarze ruszają w pościg za nim.

‌Czerwony punkt Tuczno cały film gdzie kupić

‌Czerwony punkt posiada trochę prac i odrobinę humoru, ładne zdjęcia warszawskiego centrum, dobry montaż. Patryk Vega wezwałem do udziału w tym celu aktorów, z którymi współpracował podczas kręcenia innych swoich filmów, zatem w niniejszej pracy i zobaczymy Andrzeja Grabowskiego, Olgę Bołądź, Janusza Chabiora, Piotra Stramowskiego czy Tomasza Oświecińskiego.

Ewan McGregor jest jedynym i mocnym aktorem, który trzyma swoim koncie stanowi dużo wiele osób, które odniosły ogromny sukces. W tym 10-minutowym filmie Patryka Vegi ważna byłoby się spodziewać, że także odniesie sukces. Jednak Ewan McGregor nie był okazji na wyrażenie swojego wachlarzu umiejętności aktorskich ze powodu na długość filmu. Jego osoba na ekranie ograniczyła się do tego, że w trakcie tej pracy McGregor wygłosił może z cztery zdania i odbył parę scen biegania po schodach.

‌Czerwony punkt Tuczno cały film gdzie kupić

Główną bolączką Czerwonego celu jest jego długość. Niespełna 10 minut to zbyt mało, by poprowadzić ciekawą intrygę, ale produkcja musiała uwinąć się w sam, dwa dni zdjęciowe, ponieważ tyle był zapisane w związku Ewan McGregor. To wymusiło pewną umowę i chyba za tym jest za naturalna i prosta historia. Po seansie pozostaje ogromny niedosyt i energia obejrzenia czegoś więcej. Tak właściwie dobre, co jest widzowi w myśli po obejrzeniu Czerwonego punktu, to zabawny dialog Chabiora z Oświecińskim i fakt, że aktor grający Obi-Wana zagrał w naszej produkcji.

Ciekawostką stanowi zatem, że na pomyśle „Czerwonego punktu” trafiło do wypadku. 21 grudnia na lotnisku na Bemowie, podczas filmowania przygody ze śmigłowcem, został postrzelony operator. Karabin stosowany przez emerytowanego żołnierza powinien stanowić twardy specjalnie spreparowaną metalową kulą, jednak snajper użył ostrej amunicji. Pocisk zaszedłem w przeciwną kość udową operatora (Petro Aleksowski), rozrywając ją. Operator przeszedł kilka operacji a sprawa poruszyła środowisko, które pomogłoby go finansowo. Zdarzenie zbadała warszawska prokuratura, żeby ustalić czyli nie doszło na pomyśle do nieprawidłowości i zaniedbania.

‌Czerwony punkt Tuczno cały film gdzie kupić

Jeżeli będziemy uważali nadzieję toż o obejrzeć ten krótkometrażowy filmik, nawet dla zobaczenia odtwórcy kluczowej roli, Ewana McGregora. Patryk Vega pomimo ograniczającego go czasu, trzyma widza w szansy, wpływając go do dziwienia się, co będzie bardzo i widząc produkcje z zapartym tchem.

‌Czerwony punkt Tuczno cały film gdzie kupić.

Źródło artykułu Czerwony punkt

0 0 votes
Daj ocenę